vesa luma music videos

 • Vesa Luma - Edhe per mu do te ket nje zemer
  nora vesa ismaili kurti sopi istrefi luma band ceku teuta genta jehona latino
  size: 6.47 MB - duration: 03:32
download
watch
embed
 • Vesa Luma - Vetem - Kenga Magjike 2010
  Kenga Pirro Magjike Vesa kenga 2010 tchako Luma Vetem magjike Dimitrov Darko
  size: 6.81 MB - duration: 03:43
download
watch
embed
 • Vesa Luma & Endri e Stefi - Xhamadani Vija - Vija, Shqiperi oj nena ime.
  xhamadani vija vija korca edhe nje fundvit awards Vesa luma endri dhe stefi shqiperi oj nena ime
  size: 18.25 MB - duration: 09:58
download
watch
embed
 • Vesa Luma - jemi dhe sjemi.www.hajduti.eu shqip.avi
  kosova albanian shqiptare hajduti.eu shqip albania portokalli
  size: 6.38 MB - duration: 03:29
download
watch
embed
 • Vesa Luma - Jemi dhe s'jemi
  Jemi Luma Vesa s'jemi dhe
  size: 5.77 MB - duration: 03:09
download
watch
embed
 • Vesa Luma - Jemi dhe s'jemi (Karaoke Shqip)
  vesa-luma----jemi-dhe-s'jemi-(karaoke-shqip)/eccf2f3d6b6648da55ba2b2846538db7.mp3
  size: 6.59 MB - duration: 03:36
download
watch
embed
 • Vesa Luma Amanet - MiXx - 2010.
  Luma Vesa 2010
  size: 7.11 MB - duration: 03:53
download
watch
embed
 • vesa luma ft dj blunt ft real 1 - aj aj remix 2009
  real remix dj 2009 ft aj luma vesa blunt
  size: 6.01 MB - duration: 03:17
download
watch
embed
 • Vesa Luma - Edhe per mu do te ket nje zemer
  mu per te Luma ket Edhe do zemer Vesa nje
  size: 6.47 MB - duration: 03:32
download
watch
embed
 • Vesa Luma - Edhe nje fundvit
  Edhe Luma Vesa nje Music Video Pop Clip fundvit
  size: 8.06 MB - duration: 04:24
download
watch
embed
 • Vesa Luma - Babai
  Pjesa 3 Top Channel Albania Talk Show 360p avi vlc record 2012 10 13 22h28m57s Top Show 11 Tetor 2012
  size: 7.66 MB - duration: 04:11
download
watch
embed
 • VESA LUMA - BOOM ( X FACTOR ALBANIA)
  LUMA ne FACTOR VESA ALBANIA
  size: 5.46 MB - duration: 02:59
download
watch
embed
 • Vesa Luma feat. Gentz (Etno Engjujt) - Ex Relax (Official Music Video)
  music
  size: 6.99 MB - duration: 03:49
download
watch
embed
 • Muzik Shqip 2007 Vesa Luma
  Shqip Luma Muzik Vesa
  size: 6.5 MB - duration: 03:33
download
watch
embed
 • Amanet- Vesa Luma 2010 www.Live-Ks.Com
  official 2010 Vesa wmv Amanet Luma video
  size: 6.62 MB - duration: 03:37
download
watch
embed
 • Vedat Ademi,Yllka Kuqi,Teuta Kurti,Elvana Gjata,Lyrical Son,Flori,Julka,Vesa Luma - Ne kemi nje Vend
  Luma (video) Mentor Http Albania Feat Video Humor Valle Folk Flower Records Kosovo Logitech Madison Video Art Green Festival Aka Music Video Top Luma (moth) Tba Luma (plant) Garden Fest Sami
  size: 6.23 MB - duration: 03:24
download
watch
embed
 • DJ BLUNT FT.REAL 1 FT. VESA LUMA -AJ AJ +TEKST [HQ]
  AJ TEKSTI REAL REMIX DJ BLUNT 2009 VESA LUMA
  size: 6.07 MB - duration: 03:19
download
watch
embed