etemi music videos

 • Skemi me kufij me tekst Paro dhe Skifter Etemi
  Kufij. me Skemi
  size: 8.82 MB - duration: 04:49
download
watch
embed
 • Fitim Etemi - Sta bej hallall
  fitim-etemi---sta-bej-hallall/c97475a1cdccf5f22078d2c7ea4c04e9.mp3
  size: 9.46 MB - duration: 05:10
download
watch
embed
 • Kenge:Kurbeti Mallkuar:kenduar nga SKIFTER ETEMI NGA LOKAL VRITE LOTIN TIRANE
  vrite-lotin baba femije video shqip kurbeti shqiperi folk mergim vedlindje muzik popullore struge nene kosove moter atedhe albanian song vella
  size: 8.73 MB - duration: 04:46
download
watch
embed
 • Skifter Etemi - - Hidhe Vallen moj Strugane (Gajdja)
  Skifter Hidhe Vallen moj Strugane (Gajdja) Etemi
  size: 6.07 MB - duration: 03:19
download
watch
embed
 • SKIFTER ETEMI - BELKEPUTURA
  skifter etemi
  size: 7.02 MB - duration: 03:50
download
watch
embed
 • Skifter Etemi - Kurbet i Mallkuar Albanian Music
  Albania
  size: 8.48 MB - duration: 04:38
download
watch
embed
 • skifter etemi .kolazh nga rrajca.
  albanian music
  size: 12.18 MB - duration: 06:39
download
watch
embed
 • Skifter Etemi Te rrime nje nate pa gjume
  dardania Shqiperi etnike Skifter ladorishti malsia iliria kenge struge kenge toske struge jugu shqiptaria Valle shqip pa rrime kenge jugu kosove frengova Te ilirida struga cameria Etemi kosova Albania nate nje toske gjume strugane
  size: 7.97 MB - duration: 04:21
download
watch
embed