endri stefi music videos

 • Endri & Stefi Prifti feat. BURN - U dogja mrekullisht
  Movie
  size: 7.84 MB - duration: 04:17
download
watch
embed
 • Endri & Stefi Prifti Mesuesi i pare
  Mesuesi Endri pare Enea Stefi
  size: 6.2 MB - duration: 03:23
download
watch
embed
 • Endri & Stefi - Kacurrela
  Stefi Kacurrela Endri
  size: 5.95 MB - duration: 03:15
download
watch
embed
 • Endri & Stefi Prifti feat Eli Fara
  kora Kora Eli Prifti Jorgjica aheng korare Endri Fara jorgjica feat korca korcare Korca Stefi
  size: 11.57 MB - duration: 06:19
download
watch
embed
 • Endri & Stefi Kam frike
  frike Kam Stefi Endri
  size: 7.9 MB - duration: 04:19
download
watch
embed
 • Endri & Stefi Prifti eja ne preher te te marr
  korcare Stefi Kora vellezerit Korca aheng Prifti korca korare jorgjica Endri kora
  size: 4 MB - duration: 02:11
download
watch
embed
 • ENDRI & STEFI PRIFTI - Kolazh (Eja ne preher te te marr)
  STEFI te (Eja preher ENDRI PRIFTI ne marr) Kolazh
  size: 13.18 MB - duration: 07:12
download
watch
embed
 • Endri & Stefi Prifti - Kush niset me bo sevda (Kenget & Shekullit)
  endri-&-stefi-prifti---kush-niset-me-bo-sevda-(kenget-&-shekullit)/25ddcfaf2722a881ca751b3ae9876123.mp3
  size: 10.19 MB - duration: 05:34
download
watch
embed
 • Endri & Stefi Prifti - Lule ne Dritare
  Soundcloudcomlemoti Larg Urrejtes O Zoti Yne Music valveizi Alma Civeja Valentin Veizi Kenge Shqiptare Pyes Lotin Alb Fest Lahutari Ylli Baka Shqiperia Soundcloudcomdrerrl Robert Aliaj Music Shqiptare Kosovo Kozma Dushi Mall Albania Muzike Shqiptare Drerrl
  size: 6.04 MB - duration: 03:18
download
watch
embed
 • ENDRI & STEFI PRIFTI - Kolazh 2 - (kur nata Korcen e mbulon, Tana, Jorgjica) LIVE
  Tana Jorgjica) LIVE
  size: 14.65 MB - duration: 08:00
download
watch
embed
 • Kush niset me bo sevda - Endri & Stefi Prifti
  kush bo sevda endri niset prifti me stefi
  size: 10.04 MB - duration: 05:29
download
watch
embed
 • Lulet n dritare - Endri & Stefi Prifti
  lulet dritare endri&stefi ne prifti
  size: 6.16 MB - duration: 03:22
download
watch
embed
 • Endri dhe Stefi - S'dashurova Jo Kurre
  liqenit Stefi tiranes Liqeni dhe Prifti kombetar kenge festivali Aleksander Zusi shqiptare etj Endri albania Ben kurvave Abaz kenget Duro gjiri Gjoka
  size: 7.42 MB - duration: 04:03
download
watch
embed
 • Endri dhe Stefi-Kacurrela
  kacurrela Endri serenata Stefi korcare Prifti
  size: 5.92 MB - duration: 03:14
download
watch
embed
 • Stefi, Endri dhe Maria Prifti - Ti bre faj
  festivali korcajone josif minga ti bere faj stefi pema stefi dhe endri shqiperia muzik youtube muzik shqip trio muzike shqip maria prifti rtsh skender rusi gishtin nen unaze keng shqip prifti vgmts muzik shqiptare ndarje Albania endri muzik shqip kenge shqip
  size: 6.44 MB - duration: 03:31
download
watch
embed
 • Endri Dhe Stefi - Ristana
  Lela Serenata Dhe Vjeter Serenata (album) Stefi Kenge Myslym Live Endri Tironse New Tirana Song Remake Love Albania Ristana Korcare
  size: 9.95 MB - duration: 05:26
download
watch
embed
 • Endri dhe Stefi - Korare
  eli fara tvklan 03121985 shqiptare kenga korcares muzike o moj korcare vellezerit morning albanian vellezerit korcare morning show vgmts endri dhe stefi Albania ritem 2014 nuri ime me e re music shqiperia show stefi dhe endri serenata aldo kenga ime ti ti ti tv klan
  size: 5.8 MB - duration: 03:10
download
watch
embed
 • Stefi dhe Endri Prifti, Rita e Frederik Ndoci - Kolazh me kenge qytetare
  korcare prifti behari qytetare 03121985 rita ndoci malesore songs endri drenovarja albanian frederik serenate endri dhe stefi vgstudio stefi dhe endri studio stefi qershia kenge korca Albania bulevardi i korces vgmts shkodrane serenata shkodra vg beme zonje dhender ndoci
  size: 23.32 MB - duration: 12:44
download
watch
embed
 • Stefi Prifti & Endri Prifti-Lulet ne dritare
  ne dritare Lulet Mein Film
  size: 5.92 MB - duration: 03:14
download
watch
embed
 • Stefi dhe Endri Prifti - Nje i trete kam mbetur
  nje i trete stefi dhe endri albania vgmts serenata dedikim kitare studio endri dhe stefi deti shqiptare takimi i pare shqip shqiperia vg prane brigjeve prifti dhe nje cast kam mbetur violine pafund 03121985 serenate e qete korcare te ketij deti dashurie kenge vgstudio
  size: 7.54 MB - duration: 04:07
download
watch
embed
Page: 1 2