endri dhe stefi music videos

 • Endri dhe Stefi - S'dashurova Jo Kurre
  albania festivali dhe liqenit tiranes etj gjiri Abaz kenget kenge Prifti Gjoka shqiptare Zusi Endri Ben kurvave Aleksander Liqeni Duro kombetar Stefi
  size: 7.42 MB - duration: 04:03
download
watch
embed
 • Endri dhe Stefi-Kacurrela
  Stefi korcare Prifti kacurrela serenata Endri
  size: 5.92 MB - duration: 03:14
download
watch
embed
 • Endri Dhe Stefi - Ristana
  Tirana Love Vjeter Albania Endri Myslym Ristana Stefi Korcare Serenata (album) Dhe Serenata Live Lela New Song Tironse Remake Kenge
  size: 9.95 MB - duration: 05:26
download
watch
embed
 • Endri dhe Stefi - Korare
  endri dhe stefi shqiperia Albania vellezerit korcare show nuri o moj korcare tvklan ti ti ti shqiptare kenga morning ritem muzike kenga ime 03121985 2014 eli fara aldo tv klan albanian vgmts serenata ime music stefi dhe endri korcares morning show vellezerit me e re
  size: 5.8 MB - duration: 03:10
download
watch
embed
 • Diana Rexhepi & Schindlerova lista - Lule Margarita - Endri dhe Stefi Prifti
  Vip Club - Zagreb Diana Rexhepi Tin Mri? Juraj Kamber Grahovac an Jakopa? Lule Margarita Branko Bane Stanii? Dragan Brnas Schindlerova lista
  size: 11.02 MB - duration: 06:01
download
watch
embed
 • Stefi, Endri dhe Maria Prifti - Ti bre faj
  maria prifti skender rusi stefi dhe endri trio rtsh ndarje keng shqip prifti muzik shqiptare kenge shqip ti bere faj josif minga shqiperia muzik korcajone stefi muzik shqip youtube muzik shqip gishtin nen unaze muzike shqip vgmts endri festivali pema Albania
  size: 6.44 MB - duration: 03:31
download
watch
embed
 • Stefi dhe Endri Prifti, Rita e Frederik Ndoci - Kolazh me kenge qytetare
  serenata vg prifti behari malesore Albania qershia songs endri dhe stefi studio shkodrane stefi bulevardi i korces korcare stefi dhe endri ndoci vgstudio qytetare beme zonje dhender frederik vgmts 03121985 kenge korca shkodra rita ndoci endri albanian drenovarja serenate
  size: 23.32 MB - duration: 12:44
download
watch
embed
 • Stefi dhe Endri Prifti - Nje i trete kam mbetur
  03121985 vgstudio serenate dedikim vgmts stefi dhe endri takimi i pare kitare pafund serenata vg albania e qete shqip kenge shqiperia endri dhe stefi dashurie violine studio kam mbetur te ketij deti prifti prane brigjeve dhe nje cast korcare shqiptare deti nje i trete
  size: 7.54 MB - duration: 04:07
download
watch
embed