dhe music videos

 • dhe and sa.burungpun ingat pulang
  dhe and sa.burungpun ingat pulang
  size: 11.87 MB - duration: 06:29
download
watch
embed
 • DHE.TV - Giggs & Skepta - Look Out [Official Music Video] (HD)
  dhe.tv---giggs-&-skepta---look-out-[official-music-video]-(hd)/9513e7b9f049881b4802a042c86b7de8.mp3
  size: 11.78 MB - duration: 06:26
download
watch
embed
 • dhe'on 23
  indonesia peterpan musik pop
  size: 9.31 MB - duration: 05:05
download
watch
embed
 • DHE and SA tirai cinta
  dhe-and-sa-tirai-cinta/c276003821b766a794b649f0263d0f6b.mp3
  size: 11.38 MB - duration: 06:13
download
watch
embed
 • Elvana Gjata - Afer dhe Larg (Afer dhe Larg)
  Elvana Gjata (Person) Lozonjare Mamica Flori Mumajesi 1990 Klajdi Haruni Jemi bashke Music ervin gonxhi ta boja me drita Ke Disko Disko YouTube Kledi Bahiti Disco Disco Elvana Gjata Beqari Afer dhe Larg Magdalena Afr Dhe Larg Elvana Gjata - Afer dhe Larg (Afer dhe Larg)
  size: 6.2 MB - duration: 03:23
download
watch
embed
 • Elvana Gjata - Dhe zemra ndal (Afer dhe Larg)
  Jemi bashke Afr Dhe Larg Klajdi Haruni Dhe zemra ndal YouTube 1990 ta boja me drita Kledi Bahiti Disco Disco Live Acoustic Mamica Disko Disko Flori Mumajesi Magdalena Elvana Gjata (Person) ervin gonxhi Albania Ke Afer dhe Larg Elvana Gjata
  size: 8.03 MB - duration: 04:23
download
watch
embed
 • BURDUSHI Ben magji Me dhe tvorrev dhe uje te Gjenazev shiikoo videon
  Beson
  size: 1.25 MB - duration: 00:41
download
watch
embed
 • Astrit Mulaj Dhe Shyhrete Behluli - Mos moj moter - 2010
  Shqip
  size: 7.08 MB - duration: 03:52
download
watch
embed
 • Skemi me kufij me tekst Paro dhe Skifter Etemi
  Skemi me Kufij.
  size: 8.82 MB - duration: 04:49
download
watch
embed
 • Endri dhe Stefi - S'dashurova Jo Kurre
  gjiri kenget Prifti dhe Duro festivali albania Aleksander Zusi kenge etj kurvave Stefi shqiptare kombetar Gjoka Abaz Liqeni liqenit tiranes Ben Endri
  size: 7.42 MB - duration: 04:03
download
watch
embed
 • 28.01.2011 Mbremje Muzikore ne berlin Shyhrete behluli dhe Mahmut ferati tallava 2011 live
  behluli ferati konzert 28.01.2011 ne mahmut koncert tallava berlin shyrete 2011 dhe
  size: 6.56 MB - duration: 03:35
download
watch
embed
 • Adelina dhe une - Kanagjeqi 2008
  Pop icon Adelina
  size: 6.77 MB - duration: 03:42
download
watch
embed
 • Yllka Kuqi & Ardit Gjebrea - Dhe te dua ty....
  Dhe te dua ty Yllka Kuqi Ardit Gjebrea
  size: 8.12 MB - duration: 04:26
download
watch
embed
 • Tefta Tashko Koco dhe Kenga lirike qytetare shqiptare
  artistet qytetare kenga Tefta artist popullore Tashko albania shqiptare albanians soprano lirike Koo Shqiperia
  size: 19.32 MB - duration: 10:33
download
watch
embed
 • Isa dhe Hamz LLapqeva kanga e Major lleshit
  shqiperia muzike folklor Morina
  size: 11.11 MB - duration: 06:04
download
watch
embed
 • Gerta Heta -Dhe Vjen Tek Un
  Un Dhe Vjen Heta music albanian Gerta Tek
  size: 6.9 MB - duration: 03:46
download
watch
embed
 • Endri dhe Stefi-Kacurrela
  korcare Endri Stefi Prifti kacurrela serenata
  size: 5.92 MB - duration: 03:14
download
watch
embed
 • Avdiu dhe Big Mama - Si pasha
  Mama Big portokalli kronkrondrilit Si pasha Avdiu dhe elvis ditari pupa
  size: 5.65 MB - duration: 03:05
download
watch
embed
 • Kenga e boshnjakut & Shaban Baksi dhe Zejnullah Bajrami
  Kenge krahinat nga Kosoves.Kosova
  size: 11.72 MB - duration: 06:24
download
watch
embed
 • Geni dhe Sela - Mos me harro
  me Sela Geni harro Mos dhe
  size: 6.81 MB - duration: 03:43
download
watch
embed
Page: 1 2 3 4 5